Proje Firmamız; internet sitesindeki iletişim formu aracılığı ile talep edilen bilgiler, Kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgileri, kullanıcıları ile yaptığı “Kullanım Koşulları Sözleşmesi” ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Google Maps üzerinden elde edilen konum bilgileri, Proje Firmamız ve bağlantılı hizmetleri haricinde kullanılmayacaktır.

Yasal husular ve yargı mercilerinin istemi dışında, verilen ilanların içerisindeki bilgiler ilan verenin insiyatifinde olup Proje Firmamız buradaki bilgi ve içeriklerin kullanıcının bilgileriyle birleştirilmesine izin vermeyecektir.

Kullanıcıların yasalara göre, suç sayılan bir eylem aracı olarak site bilgi ve içeriklerini kullandıkları durumlarda yasal mercilerden bir talep vuku bulursa, bu kullanıcı veya kullanıcılar hakkında bilgiler gerekli yerlere istem doğrultusunda verilecektir. Proje Firmamız, kullanıcının kişilik haklarına ve gizlilik haklarına saygısından ötürü yukarıda yazılı sebepler dışında ve yargı mercileri istemi haricinde her ne sebeple olursa olsun kişisel bilgileri hiçbir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

Proje Firmamız da istatistiksel amaçlı log dosyaları kaydı tutmaktadır. Bu dosyalar; ip adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş-çıkış sayfalarınız gibi standart bilgileri içermektedir. Log dosyaları kesinlikle istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamakta ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir. IP adresiniz ve diğer bilgiler, şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmemektedir.

Siteye yüklediğiniz tüm bilgilere, Proje Firmamız dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka kullanıcının, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Proje Firmamız veritabanına yapılabilecek saldırılardan dolayı bilgilerinizin başkalarının eline geçmesi ve kullanılmasından dolayı oluşacak zararlarda sorumluluk kabul edilmeyecektir.