SerMimar proje ekibi olarak; İstanbul ve çevre illerinde verdiğimiz yapı proje hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimiz isteği üzerine artık Türkiye genelinde yapıyoruz.

Amacımız, kişiye özgü proje prensibi ile sizlerin mekan ihtiyaçlarınızı baz alarak estetik, kullanışlı ve ekonomik çözümler üreterek; statik, mekanik ve elektrik uygulama projelerimiz ile birlikte ilgili belediyenize başvuracağınız şekilde proje teslimi yapmak.

Hizmetlerimiz; mobilya, ofis, mağaza ,restaurant, cafe, bar, fuar standı, avm projeleri, villa, köşk, yalı, bağ evleri, 3d görselleştirme ve görsel sunum, 3.boyutta render alımı, bahçe tasarımları projeleriniz için profesyonel mimarlar, mühendisler ve teknikerler olarak hizmetinizdeyiz.

Hizmet Alanlarımız
Mimari proje: Kişiye özgü proje prensibi ile estetik, kullanışlı ve ekonomik çözümler ile cebinize uygun altarnatifler.

İç mimari proje ve uygulama: Farklı ve modern tasarımlarımız ve profesyonel uygulama ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Cephe tasarım proje ve uygulama: Dekoratif mantolama ve giydirme cephe tasarımlarında ekonomik ve modern çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

3D görselleştirme ve sunum: Sizin için özel olan projelerinizi 3. boyutta tasarlayarak katalog ve reklamlarınız için render ve görsel sunum projelerimizle hizmetinizdeyiz.

Cafe, bar ve restaurant projeleri: Farklı, modern, sınır tanımayan tasarımlarımız ve alternatif çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Villa tasarımları: Standartların dışında, sınır tanımayan, alışılmışın dışında tasarımlarla siz değerli müşterilerimizi buluşturuyoruz.

Mağaza tasarımları: Standartların dışında, dikkat çekici farklı tasarımlarla siz değerli işletme sahiplerini buluşturuyoruz.

Fabrika ve geniş açıklıklı projeler: Fabrika, depo ve geniş açıklıklı projeleriniz için alternatif çözümler ve fiyat araştırmalarınız da kesin fiyat alabilmeniz için malzeme dokümanı ve fiyat teklifimiz ile hizmetinizdeyiz.

Ofis tasarım projeleri: Standart ofis tasarımlarından öte daha dikkat çekici tasarımlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Öğrenci Uygulama Projeleri: SerMimar proje ekibi olarak mimarlık, mühendislik ve teknik bilimler okuyan öğrencilerimiz için program ve proje desteği hizmetlerimiz ile geleceğin mimar, mühendis ve teknikerlerine destek oluyoruz.

Mimarlık öğrencileri için uygun fiyata Archicad kursumuz mevcuttur.

Siz değerli öğrencilerimiz için en profesyonel çözümler ile hizmetinizdeyiz.

Değerli ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.